IIHF prezidents Fāzels KHL klubu hokejistu algas uzskata par nesamērīgām

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlētāju algas ir pārspīlēti augstas, uzskata Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels. Arī komandu skaits KHL Fāzelam šķiet pārāk liels, otrdien vēstīja Krievijas ziņu aģentūra RIAN.

IIHF prezidents par KHL problēmu uzskata situāciju, ka klubi nespēj nopelnīt pietiekami daudz, lai sevi uzturētu, bet paļaujas uz oligarhu un valsts finansējumu.

"Uzskatu, ka KHL algas pašlaik ir pārāk lielas un, iespējams, līgā ir pārāk daudz komandu," teica Fāzels. "Savukāt Krievijas sporta galvenā problēma ir tā, ka lielākoties to finansē valsts un oligarhi. Es vēlētos, lai tiktu atrasti citi resursi."

Fāzels atzina, ka KHL biļešu cenas nav samērojamas ar Nacionālo hokeja līgu (NHL), kur par iespēju noskatīties spēli vidēji jāšķiras no 80 dolāriem (75 eiro). Lai spētu neatkarīgāk darboties Krievijas apstākļos, KHL klubiem vairāk uzmanības jāvelta mārketingam un izdevumu samazināšanai, sacīja IIHF prezidents. Viņš uzskata, ka KHL un pārējā Eiropas klubu hokeja sabalansēta attīstība ir sarežģīts uzdevums.

Interviju RIAN Fāzels sniedza Sočos, kur viņš ieradies uz sporta jumtorganizācijas "SportAccord" sanāksmi. 

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti