Hokejists Kulda gūst «Jokerit» uzvaras vārtus Špenglera kausa spēlē

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda pirmdien Šveices pilsētā Davosā guva uzvaras vārtus Helsinku ''Jokerit'' labā Špenglera kausa izcīņas spēlē pret HC ''Lugano", ko pārstāv Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins, liecina organizatoru informācija.

Kulda izcēlās ar precīzu metienu 46. minūtē panākot 5:4, bet ''Jokerit'' uzvarēja ar 6:4. Merzļikins šajā spēlē palika rezervē, jo Lugano komandas vārtus sargāja Marks Ovuja.

Neraugoties uz zaudējumu, HC ''Lugano'' uzvarēja Toriani grupā un uzreiz iekļuva pusfinālā. ''Jokerit'' un Manheimas ''Adler'' no Vācijas spēlēs ceturtdaļfinālā ar Katīni grupas komandu. Vakara spēlē Kanādas izlase tiksies ar mājiniekiem HC ''Davos''. Pēc tās arī būs zināma nākamo spēļu kārtība.

Špenglera kauss ir Eiropas vecākais klubu turnīrs hokejā. Tas tiek rīkots kopš 1923.gada. 2011.gadā turnīrā spēlēja arī Rīgas "Dinamo", kas finālā zaudēja mājiniekiem HC "Davos".

Pēdējo divu gadu turnīru uzvarētājs ir Šveices klubs Ženēvas "Servette", kura sastāvā 2013./2014.gada sezonā spēlēja arī Kaspars Daugaviņš.

Turnīrs noslēgsies ar finālu 31. decembrī.