Hokejists Girgensons gūst savainojumu, viņa pārstāvētā «Sabres» zaudē arī «Senators»

Kārtējo zaudējumu trešdien piedzīvoja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:4 visos atzina Otavas "Senators" pārākumu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons spēlē guva savainojumu, kura smaguma pakāpe uzreiz nebija zināma.

(papildināts ar informāciju par Zemgus Girgensona savainojumu)
Girgensons spēlēja sešas minūtes (6:08), no kurām pusotru (1:28) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

"Sabres" galvenais treneris Dons Granato informēja, ka par Girgensona iespējām doties laukumā nākamajā spēlē varēs spriest pēc uzbrucēja veselības stāvokļa papildus izvērtēšanas.

Bufalo vienībai šis bija septītais zaudējums pēc kārtas.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 14 punktiem 17 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences 14. vietā.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien, viesojoties pie Toronto "Maple Leafs".