Hokejists Cibuļskis: Izveidojām labas iespējas, kas palika neizmantotas

Latvijas hokejisti pirmdien pasaules čempionātā Maskavā zaudētajā spēlē pret Krieviju izveidoja labas vārtu gūšanas iespējas, taču nespēja tās izmantot, Latvijas Radio teica komandas aizsargs Oskars Cibuļskis. Krievijas vārtos visus 27 metienus tvēra Sergejs Bobrovskis.

Latvijas izlasi visvairāk pievīla darbība vairākumā, jo divas reizes bija izdevība spēlēt piecatā pret trim. Cibuļskis atzina, ka labo sniegumu pirmajā trešdaļā pilnībā aizēnoja zaudētie vārti nevienādos sastāvos.

Pirmā trešdaļa Latvijas izlasei izdevās labi, komanda centās turēt līdzi pretiniekiem, un tas arī izdevās, sacīja Cibuļskis. Aizsargs gan atzina, ka vēlāk pēc ielaistajiem vārtiem komanda uz brīdi palaidās, bet kļūdas Krievijas izlase izmantoja un nostiprināja pārsvaru. Arī spēlējot piecatā pret trim tika izveidoti labi momenti, bet vārtsargu neizdevās pārspēt, un tas arī ietekmēja spēli, sacīja Cibuļskis.

Iepriekš pirmajās divās spēlēs Latvijas izlase pēc pamatlaika zaudēja Zviedrijai (1:2) un Čehijai (3:4).

Grupas turnīra turpinājumā Latvijas izlasei trešdien jādodas laukumā pret Šveici, piektdien - pret Dāniju un sestdien pret Kazahstānu, kā arī 17.maijā jāspēlē pret Norvēģiju. Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlē Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras spēcīgākās komandas.