Hokejists Bļugers trīsreiz asistē «Penguins» panākumā; Balcers gūst savainojumu uzvarā

Ar trim rezultatīvām piespēlēm piektdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 4:1 pārspēja Filadelfijas "Flyers". Uzvaru guva arī Rūdolfa Balcera Tampabejas "Lightning", kas ar 5:2 apspēlēja Sentluisas "Blues". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 1:3 piekāpās Ņūdžersijas "Devils", kamēr Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" bez latvieša sastāvā ar 2:3 zaudēja Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 43% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +2.

Bļugers tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Pēc spēles Bļugeru slavēja "Penguins" galvenais treneris Maiks Salivans, īpaši uzteicot Teodora apzinīgo darbību aizsardzībā un ieguldījumu ripas iegūšanā pēc iemetiena.

Maiks Salivans par Teodoru Bļugeru
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Pirmo rezultativitātes punktu Bļugers nopelnīja pirmajā periodā, palīdzot atklāt rezultātu. Latvietis pretinieku zonā tika pie ripas un rāvās uz vārtu priekšu, lai gan viņa metiens bija nesekmīgs, kaučuks atleca tieši pa metienam Džošam Arčibaldam, kurš atklāja spēles rezultātu.

Bļugers asistē pirmajā vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otro rezultatīvo piespēli latvietis atdeva otrā perioda ievadā, kad rezultāts kļuva 3:0. Bļugers no zilās līnijas izpildīja metienu un ripas lidojuma trajektoriju pielaboja Raiens Pūlings.

Bļugers tiek pie otrās rezultatīvās piespēles

Desmit minūtes vēlāk Bļugers atkārtoti asistēja Pūlingam, kurš no aizvārtes panāca 4:0 "Penguins" labā.

Bļugers vēlreiz asistē Pūlingam

Līdz šim Bļugers šosezon bija guvis tikai vienu rezultativitātes punktu, bet tagad viņš savu punktu ražu četrkāršojis. Tiesa, latvietis sezonas pirmajā daļā bija traumēts, un viņam šī bija vien sestā spēle.

Pitsburgas komandai šis bija piektais panākums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" spēles momenti

Citā spēlē Balcers noslēpēja vien 23 sekundes, kuru laikā iedzīvojās ķermeņa augšdaļas savainojumā. Plašāka informācija par traumas nopietnību pagaidām netiek atklāta.

Tampabejas "Lightning" un Sentluisas "Blues" spēles spilgtākās epizodes

Girgensons komandas zaudējumā uz ledus pabija 14 minūtes un 30 sekundes, no kurām deviņas sekundes vairākumā un 21 sekundi mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Bufalo vienībai šis bija pirmais zaudējums pēdējos trīs mačos.

Bufalo "Sabres" un Ņūdžersijas "Devils" spēles momenti

Tikmēr Merzļikins "Blue Jackets" zaudējumā bija ārpus pieteikuma traumas dēļ.

Kolumbusas vārtus sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 21 no 24 metieniem jeb 87,5%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Islanders" spēles zīmīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā Tampabejas "Lightning" ar 25 punktiem 20 spēlēs ir NHL Austrumu konferences sestajā vietā. Tikpat punkti 21 spēlē ir pozīciju zemāk esošajai "Penguins" komandai. Savukārt "Sabres" ar 18 punktiem 21 spēlē ir 14. vietā, bet "Blue Jackets" ar 15 punktiem 20 mačos ir pēdējā 16. pozīcijā.