Hokejists Bļugers sezonu noslēdz ar divām rezultatīvām piespēlēm

Latvijas hokejists Teodors Bļugers ceturtdien divas reizes rezultatīvi asistēja, tomēr viņa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas „Penguins” Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēlē ar 3:7 piekāpās Šarlotas „Checkers”, liecina AHL informācija. Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām „Penguins” kapitulēja ar 0-3.

Spēles laikā latvietis izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, diviem metieniem pa vārtiem, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bļugers sekmīgi asistēja jau spēles piektajā minētā, palīdzot atklāt rezultātu. Trīs minūtes vēlāk pēc viņa piespēles rezultāts kļuva 2:0.

Atlikušajā spēles laikā „Penguins” spēle vairs nesekmējās tik veiksmīgi, vienībai noslēdzot Kaldera kausa izcīņu.

Regulārās sezonas laikā Bļugers 70 spēlēs atzīmējās ar 21 vārtu guvumu, 24 rezultatīvām piespēlēm un lietderības koeficientu +16.

Sagaidāms, ka pēc sezonas noslēgšanas Bļugers pievienosies Latvijas valstsvienībai.

Tikmēr cīņu par Kaldera kausu turpina Rūdolfs Balcers un viņa pārstāvētā  Sanhosē „Barracuda”, kas atrodas iedzinējos ar 1-2 pret Tūsonas „Roadrunners”.

KONTEKSTS:

AHL izslēgšanas spēļu turnīrā piedalās 16 komandas. Pirmās kārtas pārvarēšanai nepieciešamas trīs uzvaras, savukārt atlikušajās kārtās spēles notiek līdz kādas vienības četriem panākumiem.