Hokejists Bļugers gūst vārtus un palīdz «Penguins» uzvarēt NHL mačā; Balcers zaudē

Ar precīzu metienu ceturtdien izcēlās latviešu hokejists Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 pagarinājumā pieveica Floridas "Panthers". Savukārt citā spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 1:4 piekāpās Vinipegas "Jets", liecina Nacionālas hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 19 minūtes (19:11), no kurām četras minūtes (4:22) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu ripu, trīsreiz atbruņoja pretiniekus un uzvarēja 46% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles 14. minūtē Bļugers izcēlās ar precīzu metienu – pēc partnera piespēles ripu no vārtu priekšas raidīja augšējā stūrī. Tobrīd rezultāts kļuva 1:0.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Pitsburgas "Penguins" un Floridas "Panthers" spēles spilgtākie momenti

Tikmēr citā mača Balcers uz ledus pabija teju 19 minūtes (18:50), no kurām nepilnas trīs minūtes (2:42) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 100% iemetienu. Spēli liepājnieks noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Sanhosē "Sharks" un Vinipegas "Jets" mača epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 15 punktiem 13 mačos ir 10. vietā NHL Rietumu konferencē, savukārt "Penguins" ar 14 punktiem 12 spēlēs ir 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Sestdien "Penguins" viesosies pie Otavas "Senators", kamēr "Sharks" viesos spēlēs ar Kolorado "Avalanche".