Hokejists Bļugers atzīmējas ar rezultatīvām piespēlē «Penguins» uzvarā pār konferences līderi

Desmito un vienpadsmito rezultatīvo piespēli šosezon atdeva Teodors Blugers, kurš svētdien palīdzēja Pitsburgas "Penguins" ar 4:2 uzvarēt Karolīnas "Hurricanes". Savukārt citā spēlē Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 6:4 pieveica Vegasas "Golden knights", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Blue Jackets" uzvaru)

Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:04), no kurām pusotru minūti (1:28) mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, taču atdeva divas rezultatīvas piespēles un pielietoja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Jau spēles otrajā minūtē Bļugers no aizvārtes izkārtoja teicamu iespēju Braienam Boilam, kurš no vārtu priekšas bija precīzs, atklājot rezultātu.

Bļugers asistē Pitsburgas pirmajā vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sākotnēji spēles protokolā latvietim bija tikai viena rezultatīva piespēle, taču pēc mača viņam tika piešķirts rezultativitātes punkts arī pēdējā vārtu guvumā, kad ripa tika nogādāta tukšos vārtos.

Šosezon latvietis guvis astoņus vārtus un atdevis vienpadsmit rezultatīvas piespēles.

Otrā perioda vidū "Penguins" palielināja pārsvaru līdz 2:0. Pēdējā trešdaļā ievērojami pieauga Karolīnas komandas spiediens, kas viņiem ļāva vienus vārtus atgūt. Perioda izskaņa Sidnijs Krosbijs ripu raidīja tukšos vārtos, atjaunot divu vārtu pārsvaru. "Hurricanes" gan nepadevās un vēlreiz samazināja deficītu, taču vēl viena ripa tukšos vārtos pielika punktu intrigai.

Pēdējā periodā "Hurricanes" izpildīja 20 metienus, uz ko "Penguins" atbildēja tikai ar pieciem.

Pitsburgas "Penguins" un Karolīnas "Hurricanes" spēles spilgtākās epizodes

Tikmēr citā spēlē Merzļikins atvairīja 23 no 27 metieniem jeb 85,2%.

Kolumbusas labā Kols Silingers izcēlās ar "hat-trick" jeb trim gūtiem vārtiem.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vegasas "Golden Knights" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 81 punktu 70 spēlēs pakāpusies uz ceturto vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Hurricanes" ir līderi ar 87 punktiem 59 spēlēs. Tikmēr "Blue Jackets" ar 63 punktiem 60 spēlēs ir 9. vietā.