Hokejists Balcers uzvar NHL mačā; Merzļikinam zaudējums pagarinājumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" sestdien ar 4:1 pieveica Anaheimas "Ducks". Savukārt zaudējumu pagarinājumā piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 2:3 piekāpās Minesotas "Wild", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 15 minūtes (15:09), no kurām divas minūtes (1:56) skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu. Balcers bija viens no trim "Sharks" hokejistiem, kas spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Sanhosē komandā ar "hat-trick" jeb trim gūtiem vārtiem izcēlās Tīmo Meiers.

Tikmēr Merzļikins komandas zaudējumā atvairīja 35 no 38 metieniem jeb 92,1%.

Spēles devītajā minūtē vadībā izvirzījās "Wild", taču periodu vēlāk "Blue Jackets" izlīdzināja rezultātu. Otrās trešdaļas galotnē Kolumbusas vienība pirmo reizi izvirzījās vadībā, taču minūti un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām "Wild" panāca 2:2. Uzvaru Minesotas komanda nodrošināja papildlaika otrajā minūtē.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Minesotas "Wild" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 69 punktiem 66 spēlēs ir devītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Tikmēr rietumos "Sharks" ar 66 punktiem 65 spēlēs 12. vietā. Izslēgšanas turnīram kvalificēsies katras divīzijas astoņas spēcīgākās vienības.