Hokejists Balcers gūst vārtus zaudējumā pret NHL konferences līderi

Latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien guva sezonas septītos vārtus, taču viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 3:5 zaudēja konferences līdervienībai Kolorado "Avalanche". Otro spēli pēc traumas izdziedēšanas piektdien aizvadīja arī Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:0 pieveica Kalgari "Flames", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 14 minūtes (14:10), no kurām 18 sekundes vairākumā un 39 sekundes skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks veica trīs metienus, guva vienus vārtus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu +/- rādītāju +1.

Balcers vārtus guva septiņas minūtes pirms spēles laika beigām. Tobrīd rezultāts kļuva 2:4.

Balcera vārtu guvumus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers guvis septiņus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.

Spēles spilgtākie momenti

Tikmēr citā spēlē Girgensona Bufalo "Sabres" ar 1:0 pagarinājumā pieveica Kalgari "Flames". Girgensonam šī bija otrā spēle pēc traumas sadziedēšanas. Iepriekš latvietis savainojuma dēļ izlaida pusotru mēnesi.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:14), no kurām 25 sekundes mazākumā. Viņš veica vienu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Kalgari "Flames" mača momenti

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 60 punktiem 61 spēlē ir NHL Rietumu konferences 13. vietā. Savukārt "Sabres" ar 50 punktiem 62 spēlēs ir 12. vietā Austrumu konferencē.