Hokejists Balcers gūst vārtus, «Panthers» zaudē papildlaikā

Ar sezonas otro vārtu guvumu piektdien izcēlās Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Floridas "Panthers" ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Vārtus latviešu hokejists guva otrā perioda izskaņā, kad pēc uzvarēta imetiena ripa tika raidīta vārtu priekšā, kur to pirmais atrada Balcers. Liepājnieks ar precīzu metienu panāca 2:1 "Panthers" labā.

Balcera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers spēlēja 11 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus un nopelnīja pozitīvu +/- rādītāju +1.

Par spēles galveno varoni kļuva "Lightning" uzbrucējs Breidens Points, kurš trešajā periodā izlīdzināja rezultātu un papildlaikā guva uzvaras vārtus.

Spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā panteras ar septiņiem punktiem piecās spēlēs pašlaik ieņem ceturto vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Balcera pārstāvētā vienība aizvadīs svētdien, savā laukumā uzņemot Ņujorkas "Islanders".