Hokejists Balcers gūst vārtus, «Lightning» piekāpjas tabulas līderei Bostonas «Bruins»

Pirmos vārtus Tampabejas "Lightning" sastāvā pirmdien guva latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kuram tā bija tikai otrā spēlē jaunajā komandā. Latvieša pārstāvētā vienība gan beigās ar 3:5 zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences līderei Bostonas "Bruins", liecina NHL informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 12 minūtes (11:51), kuru laikā guva vārtus, veica trīs metienus un nopelnīja pozitīvu +/- rādītāju +1.

Ar vārtu guvumu latvietis izcēlās trešajā periodā, tobrīd panākot 5:2. Liels nopelns vārtu guvumā bija Patrikam Marūnam, kurš pārtvēra ripu pretinieku aizsardzības zonā un izkārtoja latvietim metienu no vārtu priekšas.

Balcera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balceram šis bija pirmais vārtu guvums Tampabejas komandā. Šosezon kopumā viņš guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles. Iepriekšējos rezultativitātes punktus liepājnieks iekrāja, pārstāvot Floridas "Panthers".

Spēlēs spilgtākie momenti

Šis "Lightning" bija pirmais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā zibeņi ar 23 punktiem 19 spēlēs ir sestajā vietā NHL Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Balcera vienībai paredzēta piektdien savā laukumā pret Sentluisas "Blues".