Hokejists Balcers: Daru visu, lai paliktu NHL

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers aizvadījis Nacionālajā hokeja līgā (NHL) vien astoņas spēles, taču šajā laikā jau guvis vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli. Viņam bija sapnis spēlēt NHL, tagad tas ir piepildījies, un šobrīd viņš dara visu, lai pasaules labākajā hokeja līgā noturētos.

“Man treneris piezvanīja vakarpusē un pateica, ka jādodas uz Otavu. Viņš nezināja, vai būs uz dažām spēlēm un cik ilgu laiku. Es savācu mantas un uzreiz braucu uz Otavu,” par savu pievienošanos Otavas “Senators” vienībai atklāj Balcers.

Viņš neslēpj – bijis satraukums, bet, kad iegājis ģērbtuvē, saticis pazīstamus čaļus, viņu labi pieņēmuši un nekādu problēmu nav bijis. Pēc pirmās spēles radusies sajūta, ka viņš var spēlēt NHL, un ar katru spēli sanācis aizvien labāk un labāk.

“Man ir sapnis spēlēt NHL, un uz to es esmu gājis visu savu karjeru. Tagad, kad esmu to sasniedzis, ir neaprakstāmas sajūtas,” emocijās dalās hokejists, norādot: “Es eju ārā uz laukuma, spēlēju un daru visu, ko varu, lai paliktu NHL.”

“Šeit nav vieglu spēļu. Visu informāciju, ko es varu savākt, es mēģinu savākt,” turpina Balcers, atklājot savas cerības: “Cerams, ka būs vārti un vairāk spēļu NHL.”

Jaunais hokejists ir ļoti priecīgs, ka viņu Latvijā atbalsta tik daudz cilvēku – neguļ, bet skatās viņa spēles, raksta uzmundrinājuma vārdus pat tādi, ar kuriem dzīvē nekad nav runājis.

Balcera pārstāvētais Otavas “Senators” gan atrodas NHL Austrumu konferencē 15. jeb priekšpēdējā vietā, jo aizvadītajās 49 spēlēs iekrājis vien 43 punktus.

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti