Hokejists Balcers ar uzvaru debitē «Lightning»; Bļugera «Penguins» gūst panākumu

Pirmo spēli Tampabejas "Lightning" sastāvā sestdien aizvadīja Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā vienība ar 3:2 pieveica Nešvilas "Predators". Citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 3:0 uzvarēja Vinipegas "Jets". Savukārt Bufalo "Sabres" bez Zemgus Girgensona ierindā ar 2:5 piekāpās Toronto "Maple Leafs". Elvis Merzļikins sestdien nespēlēja savainojuma dēļ, bet viņa Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:6 zaudēja Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers savā debijā spēlēja nomināli ceturtajā uzbrucēju virknējumā, kopumā uz ledus pavadot astoņas minūtes (8:24). Pusotru minūti no tām (1:27), viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks pa vārtiem nemeta un maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Tampabejas "Lightning" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Bļugers uz ledus bija 14 minūtes (14:15), no kurām 27 sekundes vairākumā un teju divas minūtes mazākumā (1:56). Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visus trīs vārtus "Penguins" guva pēdējā trešdaļā.

Pitsburgas komanda "Jets" pārspējuši četras reizes pēc kārtas. Abu komandu savstarpējā duelī Vinipegas komanda pēdējo reizi uzvarējusi 2019. gadā.

Pitsburgas "Penguins" un Vinipegas "Jets" mača spilgtākās epizodes

Tikmēr Girgensons sestdien palika ārpus spēles pieteikuma. Latvietis iepriekšējā spēlē guva savainojumu, kas liedza pabeigt spēli. Plašāka informācija par traumas nopietnību pagaidām netiek atklāta.

Bufalo vienībai šis bija astotais zaudējums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Toronto "Maple Leafs" spēles svarīgākie mirkļi

Arī Merzļikins komandai nevarēja palīdzēt savainojuma deļ.

Par "Blue Jackets" vārtu drošību sestdien atbildēja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 31 no 37 metieniem jeb 83,8%.

Kolumbusas vienībai šis bija pirmais zaudējums pēdējos trīs mačos.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Detroitas "Red Wings" mača epizodes

Sezonas kopvērtējumā Tampabejas "Lightning" ar 23 punktiem 18 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 4. vietā. Pingvīni ar 19 punktiem 18 mačos ir 10. pozīcijā, kamēr "Sabres" ar 14 punktiem 18. mačos ir 14. vietā. Savukārt "Blue Jackets" ar 13. punktiem 17 spēlēs ir pēdējā 16. vietā.

Nākamo spēli vēlāk svētdien aizvadīs "Blue Jackets", kas savā laukumā uzņems Floridas "Panthers", kamēr Pitsburgas "Penguins" viesosies pie Čikāgas "Balckhawks". Dienu vēlāk "Lightning" savu skatītāju priekšā spēlēs ar Bostonas "Bruins", bet "Sabres" zaudējumu sēriju centīsies pārtraukt otrdien Monreālā pret vietējo "Canadiens".