Hokejisti Girgensons un Bļugers gūst vārtus savu NHL komandu uzvarētās spēlēs

Ar precīzu metienu svētdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru pār Vašingtonas "Capitals" ar rezultātu 7:4. Vārtus guva arī Teodors Bļugers, kura pārstāvēta Pitsburgas "Penguins" ar 7:3 pārspēja Tampabejas "Lightnig". Zaudējumu papildlaikā piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 2:3 atzina Minesotas "Wild" pārākumu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Bļugera un Merzļikina spēļu rezultātiem)

Girgensons vārtus guva otrā perioda vidū, tobrīd rezultātam kļūstot 4:2.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā latvietis spēlēja 12 minūtes 12 sekundes, no kurām 34 sekundes mazākumā. Viņs guva vārtus, izpildīja četrus metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 100% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Šosezon Girgensons guvis astoņus vārtus un sešas reizes asistējis partneriem.

Par spēles varoni kļuva "Sabres" uzbrucējs Dilans Kozens, kurš guva trīs vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Bufalo komandai šis bija trešais panākums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Savus sezonas otros vārtus Bļugers guva otrajā periodā, panākot 4:2. Latvietis pirmais noreaģēja un atlēkušo ripu raidīja pretinieku vārtos.

Bļugers gūst vārtus

Bļugers spēlēja kopumā duci minūtes, no kurām divas minūtes 16 sekundes mazākumā. Viņš guva vārtus, izpildīja trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 60% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +2.

Latvietis tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Uzvaru "Penguins" nokārtoja otrā perioda izskaņā, kad nepilnu piecu minūšu laikā pingvīni guva piecus vārtus.

Bļugers šosezon guvis divus vārtus un astoņas reizes asistējis partneriem.

Pitsburgas "Penguins" un Tampabejas "Lightning" mača spilgtākās epizodes

Kolumbusas "Blue Jackets", kas pēc divām trešdaļām bija vadībā ar 2:0, zaudējumu piedzīvoja papildlaika piektajā minūtē.

Vienības vārtus sargāja Merzļikins, kurš atvairīja 41 no 44 metieniem jeb 93,2%.

Merzļikins tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Visus trīs vārtus Minesotas komandai guva Kirils Kaprizovs.

Kolumbuas "Blue Jackets" un Minesotas "Wild" mača zīmīgākie notikumi

NHL Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā "Penguins" ar 67 punktiem 59 mačos ir 8. vietā. Pozīciju zemāk ir "Sabres", kas 58 spēlēs iekrājusi 66 punktus. Cīņa par vietu izslēgšanas zonā jeb labāko astotniekā ir ļoti blīva, jo septīto un divpadsmito vietu šķir vien pieci punkti. "Blue Jackets" ar 44 punktiem 60 spēlēs ir pēdējā – 16. vietā.