Hokejistes ar smagu zaudējumu atvadās no pasaules čempionāta I divīzijas A grupas

Latvijas sieviešu hokeja izlase sestdien Ruānā, Francijā, ar 0:8 cieta sagrāvi pret Austriju un dalību pasaules čempionātā I divīzijas A grupā noslēdza ar zaudējumiem visās spēlēs, liecina organizatoru informācija. Jau pirms pēdējās spēles Latvijas izlase grupā vairs nevarēja tikt augstāk par pēdējo vietu.

Pirmajās divās trešdaļās četras ripas Latvijas vārtos ielaida Evija Tētiņa, bet pēdējā perioda sākumā viņu aizstāja Evelīna Nikolajeva, kuras sargātajā cietoksnī nonāca trīs ripas. Vēl vienus vārtus latvietes zaudēja, kad cīņas izskaņā vārtsardzi bija aizstājusi laukuma spēlētāja. Uzvarētājām četrus vārtus guva Anna Meiksnere.

Latvijas valstsvienība turnīrā zaudēja visās piecās spēlēs un atgriezīsies I divīzijas B grupā. Galvenā trenera Aleksandra Macijevska vadītā izlase pirmajā spēlē zaudēja Čehijai (1:5), turpinājumā piekāpās Dānijai (4:5) un cieta smagu neveiksmi pret mājiniecēm francūzietēm (0:7), kā arī piekāpās Norvēģijas hokejistēm (1:2).

Turnīrā jau iepriekš uzvaru nodrošinājusī Čehija pakāpsies uz elites divīziju, bet uz  I divīzijas B grupu izkritīs tikai vājākā komanda Latvija. Pirms gada Latvijas sieviešu izlase uzvarēja I divīzijas B grupā un pakāpās vienu līmeni augstāk.