Hokejistam Girgensonam vārti uzvarā; «Penguins» bez Bļugera uzvar Merzļikina «Blue Jackets»

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien atzīmējās ar vārtu guvumu, palīdzot Bufalo "Sabres" ar 5:1 apspēlēt Vankūveras "Canucks". Savukārt citā spēlē Putsburgas "Penguins", bet Teodora Bļugera ierindā ar 6:3 uzvarēja Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons kopumā spēlēja 12 minūtes (12:07), no kurām nepilnas divas minūtes (1:44) skaitliskajā mazākumā. Latvietis guva vārtus, veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja četras pretinieku ripas un uzvarēja 33% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vārtus Girgensons guva trešā perioda izskaņā, kad "Canucks" vārtsargu jau bija aizstājuši ar sesto laukuma spēlētāju. Tobrīd rezultāts tapa 4:1.

Girgensons raida ripu tukšos vārtos

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Visas spēles garumā "Sabres" izpildīja 27 metienus, ar ko bija gana, lai gūtu piecus vārtus. Tikmēr "Canucks" veica 30 metienus, no kuriem tikai viens lidoja vārtu tīkliņā.

Tikmēr citā spēlē Merzļikins atvairīja 33 no 39 metieniem jeb 84,6%.

Bļugers vēl arvien atkopjas no ķermeņa augšdaļas savainojumu. Latvietis šosezon vēl nav spēlējis.

Pitsburgas "Penguins" un Kolumbusas "Blue Jackets" spēlēs momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar deviņiem punktiem piecās spēlēs ir NHL Austrumu konferences otrajā vietā. Par punktu mazāk ir "Sabres", kas ir trešajā pozīcijā. Savukārt "Blue Jackets" ar četriem punktiem sešos mačos ir pēdējā sešpadsmitajā vietā.

Merzļikina vienība jau vēlāk svētdien viesosies pie Ņujorkas "Rangers". Pirmdien pingvīni izbraukumā spēlēs ar Edmontonas "Oilers". Girgensona "Sabres" nākamo spēli aizvadīs vien otrdien viesos pret Sietlas "Kraken".