Hokejistam Girgensonam rezultatīva piespēle uzvarā pār Bļugera «Penguins»

Ar rezultatīvu piespēli trešdien atzīmējās latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 6:3 uzvarēja Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 11 minūtes 40 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:37) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un 40% uzvarētu iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Rezultativitātes punktu Girgensons izcīnīja trešā perioda izskaņā, kad "Penguins" spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem. Kad ripa slīdēja pāri visam laukumam un šķita, ka sekos pārmetiens, latvietis tomēr spēja pirmais aiztraukties tai pakaļ, izvairoties no spēles apturēšanas. Girgensons pie apmales nonāca triju spēlētāju ielenkumā, taču, varonīgi cīnoties, spēja saglabāt ripu komandai, lai gan rezultātā tika zaudēta ķivere. Ripa nonāca pie Kaila Okposo, kurš no šaura leņķa guva vārtus.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pēc vārtu guvuma latvietis uzslavas saņēma arī sociālajos medijos, kur tika uzteikts viņa ātrums un cīņas spars. Latvijas hokejists pāri laukuma esot traucies ar 36,5 kilometru stundā lielu ātrumu.

Girgensons šosezon jau iekrājis četrus rezultativitātes punktus. Viņš guvis divus vārtus un vēl divas reizes asistējis partneriem.

Pitsburgas vienībai šajā spēlē nepalīdzēja Bļugers. Latvietis šosezon vēl nav devies laukumā ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Bļugers jau atgriezies komandas treniņus, tāpēc viņa sezonas debija sagaidāma drīzumā.

Bufalo komandai šis bija ceturtais panākums pēc kārtas.

Tikmēr "Penguins" zaudējuši pēdējās sešas spēles.

Bufalo "Sabres" un Pitsburgas "Penguins" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 14 punktiem desmit spēlēs ir 2. vietā NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Penguins" ar 10 punktiem 11 mačos ir atkrituši uz 14. pozīciju.

Piektdien "Sabres" viesos spēlēs ar Karolīnas "Hurricanes", bet dienu vēlāk pingvīni savās mājās centīsies zaudējumu sēriju pārtraukt pret Sietlas "Kraken".