Hokejistam Girgensonam rezultatīva piespēle, «Sabres» galotnē izlaiž uzvaru

Ar rezultatīvu piespēli pirmdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" galotnē nenosargāja divu vārtu pārsvaru un pagarinājumā ar 6:5 piekāpās Tampabejas "Lightning", kam palīdzēt nevarēja Rūdolfs Balcers. Zaudējumu pēcspēles metienos piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 3:2 atzina Vegasas "Golden Knight" pārākumu. Latviešu vārtsargs savainojuma dēļ nespēlēja, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 17 minūtes 38 sekundes, kas ir viņas sezonas rekords. Trīs minūtes (3:06) viņš laukumā bija skaitliskajā mazākumā. Latvietis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 100% iemetineu. Spēli viņš pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +2.

Pie rezultatīvas piespēles Girgensons tika otrā perioda, kad rezultāts kļuva 3:2 "Sabres" labā.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Girgensons guvis sešus rezultativitātes punktus, gūstot trīs vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.

Vēl nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām "Sabres" bija vadībā ar 5:3. Divi vārti atlikušajā laikā ļāva "Lightning" izcīnīt papildlaiku, kurā viņi bija pārāki.

Tampabejas vienību pārstāv Balcers, taču latviešu derbijs laukumā šoreiz izpalika. Liepājnieks iepriekšējā spēlē iedzīvojās savainojuma, kā rezultātā bija spiests izlaist šo maču.

Bufalo "Sabres" un Tampabejas "Lightning" spēles momenti

Citā spēlē Merzļikins bija ārpus spēles pieteikuma traumas dēļ.

Kolumbusas komandas vārtus šajā mačā sargāja Daniils Tarasovs, kurš atvairīja 34 no 36 metieniem jeb 94,4%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vegasas "Golden Knights" mača spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā Balcera pārstāvētā "Lightning" ar 27 punktiem 21 spēlē ir NHL Austrumu konferences 5. vietā. Ar 19 punktiem 22 mačos "Sabres" ieņem 13. pozīciju, bet "Blue Jackets" ar 16 punktiem 21 spēlē ir pēdējā 16. vietā.