Hokejistam Girgensonam divi vārti, «Sabres» zaudē pēcspēles metienos

Ar diviem gūtiem vārtiem trešdien atzīmējās latviešu hokejists Zemgus Girgensons, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Vinipegas "Jets". Citā spēlē Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:5 zaudēja konferences pastarītei Arizonas "Coyotes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" spēles rezultātu)

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 22 sekundes, no kurām pusminūti skaitliskajā mazākumā. Viņš guva divus vārtus, izpildīja četrus metienus, pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Latvietis tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Pirmos vārtus Girgensons guva spēles 15. minūtē, atklājot rezultātu. Viņš izpildīja metienu, kas tika bloķēts, taču pirmais steidzās pie ripas un ar otro piegājienu raidīja to vārtu tīkliņā.

Girgensons atklāj rezultātu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otro reizi "Sabres" vadībā Girgensons izvirzīja otrā perioda vidusdaļā. Latvietis spēlēja vārtu priekšā, par spīti pretinieku spiedienam viņš palika fokusā un pirmais pamanīja atlēkušu ripu, ko veikli ievadīja pretinieku vārtos.

Girgensons panāk 2:1

Šosezon Girgensons guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Otrās trešdaļas izskaņā "Jets" rezultātu izlīdzināja, taču trešajā periodā rezultāts palika nemainīgs. Arī papildlaikā neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Pēcspēles metienos ar 3-2 pārāki bija Vinipegas spēlētāji.

"Sabres" guvuši punktus jau septiņas spēles pēc kārtas. Sešas no tām noslēgušās pēc pamatlaika beigām, uzvaru un zaudējumu attiecībai esot līdzsvarā.

Bufalo "Sabres" un Vinipegas "Jets" spēles momenti

Balcers komandas zaudējumā spēlēja teju 16 inūtes (15:53), no kurām 31 sekundi mazākumā. Liepājnieks pa vārtiem nemeta, taču pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli pabeidzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Trīs bezatbildes vārtus "Coyotes" guva pēdējā trešdaļā.

Visa mača garumā "Sharks" izpildīja 42 metienus, uz ko Arizonas vienība atbildēja vien ar 24.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 59 punktiem 68 spēlēs ir 12. vietā NHL Austrumu konferencē.

Izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies katras divīzijas astoņas spēcīgākās vienības.