Hokejistam Bļugeram trīs rezultativitātes punkti graujošā uzvarā; Girgensonam piespēle zaudējumā

Ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm svētdien izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 11:2 sagrāva Detroitas "Red Wings". Citā spēlē Zemgus Girgensons asistēja vārtu guvumā, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 4:5 pagarinājumā piekāpās Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 32 sekundes, no kurām minūti un 45 sekundes vairākumā un nepilnas piecas minūtes (4:39) skaitliskajā mazākumā. Viņš guva vienus vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, izpildīja divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, atņēma divas pretinieku ripas, uzvarēja 71% iemetienu un maču pabeidza pozitīvu +/- koeficientu +3.

Latvietis tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Vārtus Bļugers guva pirmā perioda otrajā pusē, kad ātro uzbrukumu noslēdza ar metienu vārtu augšējā daļā. Tobrīd rezultāts kļuva 2:0.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Bļugers asistēja Džefam Kārteram, kurš panāca 4:0. Šie vārti tika gūti, Pitsburgas komandai spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Bļugers asistē skaitliskajā mazākumā

Pie rezultatīvas piespēles Bļugers tika arī komandas desmitajā vārtu guvumā.

Bļugers otro reizi izceļas ar rezultatīvu piespēli

Šosezon Bļugers guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles. Tas ir tikai par vienu rezultativitātes punktu mazāk nekā viņa rekords, ko viņš sasniedzis pēdējās divas sezonas.

Pitsburgas uzvarā ar trim vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Jevgēņijs Malkins, kurš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Pitsburgas "Penguins" un Detroitas "Red Wings" spēles epizodes

Tikmēr citā mačā Girgensons spēlēja 14 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Spēli viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pie rezultatīvas piespēles Girgensons tika otrajā trešdaļā, kad pēc Kaila Okposo reida "Sabres" pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā (3:2).

Girgensons asistē vārtu guvumā

Šosezon Girgensons guvis astoņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Rangers" spēles spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 90 punktiem 67 spēlēs ir trešajā vietā NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Sabres" ar 56 punktiem 60 mačos atrodas 12. pozīcijā.

NHL izslēgšanas spēļu turnīrā iekļūs konferences astoņas spēcīgākās vienības.