Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle, «Penguins» izlaiž panākumu; Balcers nespēlē «Lightning» uzvarā

Rezultatīvu piespēli trešdien atdeva latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" nenosargāja 4:0 pārsvaru un pagarinājumā ar 4:5 zaudēja Detroitas "Red Wings". Citā spēlē Rūdofls Balcers bija ārpus pieteikuma mačā, kurā Tampabejas "Lightning" ar 4:1 apspēlēja Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes (13:06), no kurām trīs minūtes (3:10) skaitliskajā mazākumā. Viņš asistēja vārtu guvumā, veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 67% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- koeficentu +1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva spēles trešajā minūtē, kad "Penguins" atklāja mača rezultātu. Bļugers pretinieku zonā pārtvēra ripu un nekavējoties to raidīja dziļāk partneriem, kas pēc vēl vienas piespēles to nogādāja vārtu tīkliņā.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Pirmajā periodā "Penguins" guva kopumā četrus vārtus, panākot 4:0 vadību. "Red Wings" pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem veica vārtsargu maiņu, kas pilnībā mainīja spēles gaitu. Detroitas komanda sāka aktīvāk uzbrukt un otrajā periodā sadeldēja deficītu uz pusēm. Trešajā trešdaļā viņu guva vēl divus vārtus, spēli izlīdzinot, bet papildlaika trešajā minūtē "Red Wings" guva uzvaras vārtus.

Pitsburgas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Detroitas "Red Wings" spēles spilgtākie momenti

Citā spēlē Balcers palika ārpus pieteikuma ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Liepājnieks laukumā nav bijis jau vairāk nekā mēnesi.

"Lightning", kam iepriekš bija ievērojama uzvaru sērija, šis bija pirmais panākums pēdējās trīs spēlēs.

Tampabejas "Lightning" un Monreālas "Canadiens" spēles mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 44 punktiem 35 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā. Divas pozīcijas zemāk ir "Lightning", kas 33 spēlēs tikusi pie 43 punktiem.

Nākamo spēli Tampabejas komanda aizvadīs vēlāk ceturtdien, savā laukumā uzņemot Ņujorkas "Rangers". Piektdien "Penguins" savu skatītāju priekšā spēlēs ar Ņujorkas "Devils".