Hokejistam Balceram vārti un uzvara pār Merzļikinu un «Blue Jackets»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē otrdien tikās divas latviešu pārstāvētās komandas. Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 3:2 uzvarēja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", vienus vārtus gūstot arī latvietim, liecina NHL informācija.

Balcers komandas uzvarā guva vārtus, veica divus metienus, pielietoja piecus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1. Kopumā liepājnieks uz ledus bija 14 minūtes (14:25), no kurām minūti (1:04) skaitliskajā mazākumā.

Vārtus Balcers guva pirmā perioda vidū, panākot 2:0. Latvietis saņēma piespēli no aizvārtes un nekavējoties to raidīja Merzļikina sargātajos vārtos.

Balcers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Šosezon Balcers guvis 11 vārtus un atdevis tikpat rezultatīvas piespēles. Pēdējās četrās spēlēs viņš guvis trīs vārtus un asistējis vienā vārtu guvumā. Šī ir Balcera rezultatīvākā NHL sezona karjerā.

Tikmēr Merzļikins atvairīja 25 no 28 metieniem jeb 89,3%.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 76 punktiem 77 spēlēs ir NHL Austrumu konferences desmitajā vietā. Savukārt 10 zaudējumu sēriju pārtraukusī "Sharks" ar 72 punktiem 76 mačos ir 13. vietā Rietumu konferencē.

Pēc regulārās sezonas beigām katras konferences astoņas vadošās vienības izslēgšanas turnīrā turpinās cīņu par Stenlija kausu. Nedz "Sharks", nedz "Blue Jackets" uz izslēgšanas spēlēm vairs nepretendē.