Hokejistam Balceram rezultatīva piespēle uzvarā; Merzļikina komanda piedzīvo sagrāvi

Ar rezultatīvu piespēli otrdien atzīmējās latviešu hokejists Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 5:2 pārspēja Ņūdžersijas "Devils". Tikmēr citā spēlē latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 0:6 atzina Nešvilas "Predators" pārākumu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 15 minūtes un 34 sekundes, no kurām 46 sekundes mazākumā. Latvietis divreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un veica rezultatīvu piespēli. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pie rezultativitātes punkta Balcers tika otrā perioda vidū, palīdzot pretuzbrukumu novest līdz vārtu guvumam. Tobrīd rezultāts kļuva 4:0.

Balcers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers guvis divus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Sanhosē "Sharks" un Ņūdžersijas "Devils" spēles momenti

Citā spēlē Merzļikins spēlēja vien nepilnas 13 minūtes (12:52), kuru laikā ielaida trīs ripas. Viņš atvairīja sešus no deviņiem metieniem jeb 66,7%.

Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem Merzļikinu treneris nolēma aizstāt ar Jūnasu Korpisalo, kurš atlikušajā laikā atvairīja 25 no 28 metieniem jeb 89,3%.

Četrus vārtus šajā spēlē guva "Predators" spēlētājs Filips Fošbergs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Sezonas kopvērstējumā "Blue Jackets" ar 24 punktiem 20 spēlēs ir devītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Sharks" ar 25 punktiem 22 mačos ir septītie Rietumu konferencē.

Ceturtdien "Blue Jackets" izbraukumā spēlēs ar Dalasas "Stars", kamēr "Sharks" viesosies pie Ņujorkas "Islanders".