Hokejistam Balceram rezultatīva piespēle un zaudējums papildlaikā; «Sabres» bez Girgensona uzvar

Latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli; viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" nenosargāja divu vārtu pārsvaru un ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienībai Floridas "Panthers". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" bez latvieša ierindā ar 3:1 pieveica Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija.

Balcers spēlēja 11 minūtes un 35 sekundes, no kurām 12 sekundes mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja četrus spēka paņēmienus un bloķēja divas pretinieku ripas. Spēli liepājnieks noslēdza ar pozitīvu rādītāju +1.

Vārtu guvumā latvietis asistēja pirmā perioda ievadā, vārtus gūstot Tomāšam Hertlam. Tobrīd rezultāts kļuva 1:0 "Sharks" labā.

Balcers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers guvis četrus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles.

Vēl trešā perioda pirmajā pusē "Sharks" bija vadībā ar 4:2, taču "Panthers" prata atspēlēties un pagarinājumā tikt pie panākuma.

Sanhosē "Sharks" un  Floridas "Panthers" spēles epizodes

Tikmēr citā spēlē Girgensons palika ārpus pieteikuma. Jau ziņots, ka komanda latvietim piešķīrusi atpūtu līdz pirmajām spēlēm pēc Visu zvaigžņu mača pārtraukuma.

Bufalo komandai šī bija trešā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Bufalo "Sabres" un Arizonas "Coyotes" mača spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 47 punktiem 44 spēlēs ir soli aiz "play-off" zonas jeb 9. vietā NHL Rietumu konferencē. Tikmēr "Sabres" ar 35 punktiem 43 mačos ir 14. vietā Austrumu konferencē.