Hokejista Ķēniņa komanda izstājas AHL Kaldera kausa izcīņā

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jutikas "Comets" ceturtdien mājās ar 3:6 piekāpās Olbani "Devils" un izstājās Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā, paverot iespēju Latvijas uzbrucējam pievienoties valstsvienībai pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Sērijā līdz trim uzvarām "Comets" zaudēja ar 1:3.

Ķēniņš sērijā pēdējā spēlē divreiz meta pa vārtiem, divas minūtes pavadīja uz sodīto soliņa, bet lietderības rādītājs viņam bija dalīts sliktākais komandā -2.

Sērijā pēdējā spēlē "Devils" līdz otrās trešdaļas vidum panāca izšķirošu 4:0 pārsvaru. Lai gan laukuma saimnieki rezultāta starpību samazināja līdz 3:5, mača izskaņā "Devils" iemeta vēl vienu ripu tukšos vārtos un nostiprināja vietu Austrumu konferences pusfinālā.

Cīņu Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā turpina Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē "Barracuda", kas izbraukumā ar 1:3 zaudēja Ontario "Reign" un Rietumu konferencē sērijā līdz trim uzvarām nonāca zaudētājos ar 1:2. Jevpalovs trešajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2.

Vieta Austrumu konferences otrajā kārtā jau ir garantēta uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Vilksbāras/Skrentonas "Penguins", kas sērijā ar 3:0 pārspēja Providensas "Bruins".

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība piektdien un sestdien izbraukumā pret Šveici aizvadīs pēdējās divas pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta. Piektdien spēle sāksies plkst. 20.45 pēc Latvijas laika un tiešraidē to rādīs LTV7.