Hokejista Girgensona «Sabres» zaudē «Bruins», Merzļikins un Bļugers nespēlē

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien ar 1:3 piekāpās Bostonas "Bruins". Citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets", bez Elvja Merzļikina vārtos ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Ņujorkas "Islanders". Zaudējumu papildlaikā piedzīvoja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 4:5 bez latvieša sastāvā atzina Monreālas "Canadiens" pārākumu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja desmit minūtes (10:10), no kurām minūti (1:11) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komandai šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Merzļikins bija Kolumbusas rezerves vārtsargs. Par "Blue Jackets" vārtu drošību trešo spēli pēc kārtas atbildēja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 42 no 46 metiniem je 91,3% pretinieku metienu.

"Blue Jackets" spēles gaitā trīs reizes izvirzījās vadībā, taču katru reizi pretinieki prata atspēlēties, spēli novedot līdz pagarinājumam, kurā labāki bija "Islanders" spēlētāji.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Islanders" mača spilgtākie mirkļi

Tikmēr Bļugers turpina nespēlēt savainojuma dēļ. Latvietis šosezon vēl laukumā nav devies.

Pitsburgas komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Pitsburgas "Penguins" un Monreālas "Canadiens" mača zīmīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā pingvīni ar 15 punktiem tikpat spēlēs ir NHL Austrumu konferences 13. vietā. Pozīciju zemāk ir "Sabres", kas 15 spēlēs iekrājuši 14 punktus. Savukārt "Blue Jackets" ar deviņiem punktiem 14 mačos ir pēdējā 16. vietā.