Hokejista Girgensona «Sabres» rezultatīvā spēlē uzvar «Ducks»

Otro uzvaru pēc kārtas sestdien izcīnīja Latvijas hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēta Bufalo "Sabres", kas agrajā spēlē ar 6:3 savā laukumā uzvarēja Anaheimas "Ducks". Uzvaru ar 5:3 guva Elvja Merzļika Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 5:3 pieveica Sanhosē "Sharks", savukārt Tampabejas "Lightning" bez Rūdolfa Balcera ar 3:6 piekāpās Kalgari "Flames", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Blue Jackets" un "Lightning" spēļu rezultātiem)

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 27 sekundes, no kurām 27 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Uzvaru mājinieki nokārtoja nodrošināja pēdējā trešdaļā, kurā bija pārāki ar 3:0.

Bufalo "Sabres" un Anaheimas "Ducks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kolumbuas komandas uzvarā Merzļikins bija rezerves vārtsargs, laukumā nedodoties.

"Blue Jakcets" vārtus sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 23 no 25 metieniem jeb 92%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Sanhosē "Sharks" mača spilgtākās epizodes

Tampabejas komandas zaudēja Balcers bija ārpus pieteikuma. Latvietis komandai nav palīdzējis, kopš novembra, kad guva savainojumu. Pašlaik liepājnieks jau ir atgriezies treniņos, tāpēc sagaidāms, ka drīzumā viņš varētu tikt pie spēles laika.

Tampabejas "Lightnig" un Kalagari "Flames" spēles svarīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā "Lightnig" ar 59 punktiem 45 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā. "Sabres" ar 49 punktiem un 45 spēlēs ir 11. pozīcijā, savukārt "Blue Jackets" ar 30 punktiem 46 mačos ir pēdejā 16. vietā.

Nākamo spēli Bufalo komanda pirmdien viesos aizvadīs pret Dalasas "Stars", kamēr "Blue Jacets" izbraukumā tiksies ar Kalgari "Flames". Dienu vēlāk "Lightning" uzņems Minesotas "Wild".