Hokejista Girgensona «Sabres» piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

Latviešu hokejists Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien savā laukumā ar 1:4 zaudēja Arizonas "Coyotes". Bufalo vienībai šis bija trešais zaudējums pēdējās trīs spēlēs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:08), no kurām 52 sekundes mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 67% iemetienu. Viņš arī nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Lai gūtu četrus vārtus, "Coyotes" pietika ar nieka 24 metieniem pa pretinieku vārtiem. "Sabres" visas spēles garumā veica 33 metienus, no kuriem tīkliņu sasniedza tikai viens.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" komanda ar 14 punktiem 13 spēlēs atkritusi uz 11. vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Sabres" aizvedīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Vegasas "Golden Knights".