Hokejista Girgensona «Sabres» piedzīvo sagrāvi pret konferences līderi

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien izbraukumā ar 1:7 piekāpās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences līdervienībai Bostonas "Bruins", vēsta līga.

Latvietis spēlēja 14 minūtes un 15 sekundes, no kurām minūti (1:06) skaitliskajā vairākumā un divas minūtes un 32 sekundes mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komandai, kas aktīvi turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēļu zonā, šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopvērtējumā "Sabres" ar 66 punktiem 60 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 9. vietā.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Tampabejas "Lightning". Šī būs agrā spēle, kas sāksies 19.30 pēc Latvijas laika.