Hokejista Girgensona «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju; «Blue Jackets» bez Merzļikina zaudē

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien ar 3:2 pieveica Rietumu konferences līdervienību Edmontonas "Oilers", tādējādi izcīnot pirmo panākumu pēdējās sešās spēlēs. Citā mačā Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:4 zaudēja Vašingtonas "Capitals", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja teju 15 minūtes (14:56), no kurām divas minūtes (2:11) skaitliskajā vairākumā un nepilnas divas (1:44) mazākumā. Viņš veica divus metienus un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Edmontonas "Oilers" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē "Blue Jackets" vārtos stājās Jūnass Korpisalo, Merzļikinam šoreiz esot rezervē.

Līdz šim piecās spēlēs Korpisalo uzvarējis divas reizes, bet ar Merzļikinu ierindā Kolumbusas vienība pie panākuma tikusi piecos no sešiem gadījumiem.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vašingtonas "Capitals" spēlēs momenti

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 14 punktiem 11 spēlēs ieņem 10. vietu NHL Austrumu konferencē. Divas pozīcijas zemāk ir "Sabres", kas tikpat punktus sakrājuši 13 mačos.

Jau sestdien "Sabres" savā laukumā uzņems Toronto "Maple Leafs", bet "Blue Jackets" - Ņujorkas "Rangers".