Hokejista Girgensona «Sabres» pagarina uzvaru sēriju; Bļugeram zaudējums tiešajiem konkurentiem

Piekto uzvaru pēc kārtas ceturtdien izcīnīja latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 3:2 pārspēja Vinipegas "Jets". Zaudējumu pēc spēles metienos piedzīvoja Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins", kas ar 2:3 piekāpās tiešajai konkurente Vašingtonas "Capitals". Uzvaru bez Rūdolfa Balcera ierindā guva Tampabejas "Lightning", kas ar 3:2 pārspēja Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 43 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:36) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, uzvarēja 25% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles pirmā trešdaļa no slēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā divdesmit minūtēs "Sabres" panāca 2:0. Pēdējā perioda vidū Bufalo komanda guva trīs vārtu pārsvaru, bet pēdējā piecās minūtēs "Jets" divus vārtus atguva, taču izlīdzināt rezultātu nespēja.

Bufalo "Sabres" un Vinipegas "Jets" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas komandas zaudējumā Bļugers uz ledus bija 14 minūtes (14:07), no kurām divas (2:10) skaitliskajā mazākumā. Viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 50% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Uzvaru "Captials" nodrošināja vien pēcspēles metienos, kuros bija pārāki ar 2:1.

Pitsburgas "Penguins" un Vašingtonas "Capitals" spēles epizodes

Tampabejas komanda uzvaru izcīnīja bez Balcera, kurš NHL spēles nav aizvadījis kopš novembra, kad guva pleca traumu. Liepājnieks pašlaik jau ir atgriezies treniņu režīmā, taču vienība viņu nosūtījusi uz fārmklubu formas atgūšanai.

Tampabejas "Lightning" un Bostonas "Bruins" spēles zīmīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 63 punktiem 47 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 5. vietā. "Penguins" ar 57 punktiem 48 spēlēs ir 8. vietā, bet pozīciju zemāk ir "Sabres", kas 48 spēlēs iekrājusi 55 punktus.

Sestdien "Penguins" savā laukumā spēlēs ar Sanhosē "Sharks", "Lightnig" uzņems Losandželosas "Kings", bet "Sabres" viesosies pie Minesotas "Wild".