Hokejista Girgensona «Sabres» izlaiž triju vārtu pārsvaru, bet uzvar pēcspēles metienos

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Giregnsona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ielaida trīs bezatbildes vārtus trešajā periodā, taču pēcspēles metienos ar 5:4 uzvarēja Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 17 minūtes un 36 sekundes, no kurām nepilnas piecas minūtes (4:41) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, bloķējas divas pretinieku ripas un nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli Girgensons pabeidza ar negatīvu +/- radītāju -1.

Spēles rezultātu atklāja "Red Wings", taču sekoja četri bezatbildes vārti no "Sabres", kas panāca 4:1. Nepilnu sešu minūšu laikā, pēdējā periodā, "Red Wings" guva trīs vārtus, rezultātu izlīdzinot. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos Bufalo komanda bija pārāka.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 21 punktu 23 spēlēs ieņem 13. vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo maču Bufalo vienība savā laukumā aizvadīs vēlāk ceturtdien. Viņi spēkosies ar Kolorado "Avalanche".