Hokejista Girgensona «Sabres» ielaiž četras ripas otrajā trešdaļā un zaudē «Kings»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien izbraukumā ar 2:5 piekāpās Losandželosas "Kings", zaudējot ceturto spēli pēc kārtas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:04), no kurām 48 sekundes mazākumā. Latvietis vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 100% iemetienu un nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles pirmā trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem, taču desmit minūšu laikā otrajā periodā mājinieki guva četrus vārtus. Trešā perioda ievadā "Kings" panāca jau 5:0. Atlikušajā laikā divus vārtus "Sabres" atguva, taču sasmelt izlieto ūdeni vairs nespēja.

Bufalo vienība, kas zaudējusi pēdējās četras spēles, ar 56 punktiem 52 mačos ieņem NHL Austrumu konferencē 11. vietu.

Nākamo spēli Girgensona vienība aizvadīs trešdien, izbraukumā spēlējot ar Anaheimas "Ducks".