Hokejista Bļugera «Penguins» zaudē; sērijas uzvarētāju noteiks septītajā spēlē

Zaudējumu piektdien piedzīvoja Latvijas hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsbrugas "Penguins", kas ar 3:5 piekāpās Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-3.

Bļugers zaudējumā spēlēja desmit minūtes (9:59), no kurām pusotru minūti (1:35) vairākumā. Latvietis metienus neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Bļugers uzvarēja 57% iemetienus un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles spilgtākie momenti

Spēles pirmo trešdaļu ar 2:0 uzvarēja Pitsburgas hokejisti, bet otrā perioda vidū, deviņu minūšu laikā, "Rangers" guva trīs vārtus pēc kārtas. "Penguins" rezultātu vienreiz vēl paspēja izlīdzināt, taču pēdējā spēles nogrieznī labāki bija Ņujorkas spēlētāji.

Sērijas izšķirošā septītā spēle svētdien notiks Ņujorkā.

Jau ziņots, ka "Penguins" regulāro sezonu noslēdza NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Bļugera komanda bija vienīgā no četrām latviešu pārstāvētājām vienībām, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

Arī pērn pingvīni Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā spēkojās ar "Rangers", toreiz ar 4-2 pārākai esot Ņujorkas komandai.