«Penguins» ar zaudējumu noslēdz NHL sezonu, Bļugeram brīvs ceļš uz pasaules čempionātu

Zaudējumu pagarinājumā svētdien piedzīvoja Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 3:4 viesos piekāpās Ņujorkas "Rangers", izstājoties no tālākas dalības Stenlija kausa izcīņā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Rangers" bija pārāki ar 4-3, tādējādi paverot iespēju Bļugeram doties palīgā Latvijas izlasei pasaules čempionātā.

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 45 sekundes, no kurām trīs ar pusi minūtes mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja tikpat spēka paņēmienus un uzvarēja 57% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, taču jau pirmā perioda beigas "Penguins" izlīdzināja rezultātu. Otrajā trešdaļā "Penguins" divas reizes izvirzījās vadībā, taču abas reizes "Rangers" prata atspēlēties, pēdējo reizi rezultātu izlīdzinot nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām. Uzvaru Ņujorkas komanda nodrošināja papildlaika piektajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Spēles spilgtākie momenti

Sērijas ievadā "Penguins" bija vadībā ar 3-1, taču pēdējās trīs spēlēs uzvarēja "Rangers".

Jau ziņots, ka "Penguins" regulāro sezonu noslēdza NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Bļugera komanda bija vienīgā no četrām latviešu pārstāvētājām vienībām, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

Arī pērn pingvīni Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā spēkojās ar "Rangers", toreiz ar 4-2 pārākai esot Ņujorkas komandai.