Hokejista Bļugera «Penguins» zaudē pēcspēles metienos; neveiksme arī Girgensona klubam

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Kalgari "Flames". Tikmēr rezultatīvā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:7 atzina līgas jaunpienācēju Sietlas "Kraken" pārākumu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:04), kuru laikā pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku raidījumu. Viņš arī uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Zaudējumu "Penguins" piedzīvoja vien pēc katras komandas izpildītiem septiņiem pēcspēles metieniem.

Pitsburgas "Penguins" un Kalgari "Flames" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā mačā Girgensons spēlēja nepilnas 11 minūtes (10:48), no kurām divas minūtes un 40 sekundes skaitliskajā vairākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu ripu, uzvarēja 54% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu rādītāju -1.

Bufalo "Sabres" un Sietlas "Kraken" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 25 punktiem 22 spēlēs pakāpušies uz septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Sabres" ar 19 punktiem 22 mačos ir 13. pozīcijā.