Hokejista Bļugera «Penguins» uzvar pēcspēles metienos; Merzļikina un Balcera komandas zaudē

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pieveica Sentluisas "Blues". Savukārt Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 0:3 zaudēja Losandželosas "Kings". Sagrāvi piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumubusas "Blue Jackets", kas ar 2:7 piekāpās Vašingtonas "Capitals", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar informāciju par Zemgu Girgensonu)
Bļugers spēlēja 14 minūtes (14:16), no kurām 19 sekundes vairākumā un četras ar pusi minūtes (4:37) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 75% iemetienu, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Sentluisas "Blues" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Merzļikins laukumā devās pēc maiņas, otrā perioda ievadā aizstājot Jūnasu Korpisalo. Somu vārtsargs ielaida trīs no pirmajiem deviņiem metieniem. Atlikušajā spēles gaitā Merzļikins atvairīja 20 no 23 metieniem jeb 87%.

Šī Kolumbusas komandai bija svarīga spēle, jo tieši "Capitals" komanda kopvērtējuma tabulā šķir "Blue Jackets" no izslēgšanas spēļu zonas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vašingtonas "Capitals" mača spilgtākie mirkļi

Balcers ceturtdien spēlēja 12 minūtes (12:07), no kurām divas (2:02) mazākumā. Viņš veica četrus metienus un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Losandželosas "Kings" un Sanhosē "Sharks" spēles svarīgākās epizodes

Ceturtdien pēc ilgstošas savainojuma dziedēšanas laukumā atgriezās uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:6 zaudēja Edmontonas "Oilers". Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:09), divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Edmontonas "Oilers" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 83 punktiem 62 spēlēs ir piektajā vietā NHL Austrumu konferencē. "Blue Jackets" ir devītie ar 65 punktiem 62 spēlēs, bet "Sabres" ar 48 punktiem 61 mačā ir 14. vietā. Rietumu konferences 13. vietā ir "Sharks", kas 60 spēlēs tikuši pie tikpat punktiem.