Hokejista Bļugera «Penguins» uzvar NHL mačā; Merzļikins un Girgensons zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien atspēlējās no 0:3 un ar 5:4 pārspēja Vankūveras "Canucks". Minimālu zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres", kas ar 3:4 piekāpās Sietlas "Kraken". Savukārt Elvis Merzļikins ielaida sešas ripas, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:6 zaudējot Rūdolfa Balcera Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes (13:07), no kurām nepilnas četras minūtes (3:53) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, bloķēja divas pretinieku ripas un uzvarēja 60% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Spēles piektajā minūtē "Canucks" atklāja rezultātu, turklāt nepilnu trīs minūšu laikā viņi panāca 3:0 vadību. Līdz perioda beigām "Penguins" rezultātu izlīdzināja, savukārt otrajā trešdaļā jau panāca 5:3 pārsvaru. Pēdējās 20 minūtes Vankūveras vienība vienus vārtus atguva, taču uzvaru svinēja Pitsburgas komanda.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts "Penguins" spēlētājs Jevgēņijs Malkins, kurš guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Pitsburgas "Penguins" un Vankūveras "Canucks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Girgensons laukumā bija desmit minūtes un 21 sekundi. Viņš veica vienu metienu, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Spēles laikā divreiz vadībā izvirzījās "Sabres", taču gala vārds mačā piederēja "Kraken".

Bufalo "Sabres" un Sietlas "Kraken" mača spilgtākās epizodes

Kolumbusas komandas vārtos Merzļikins atvairīja 40 no 46 metieniem jeb 87,0%.

Latviešu derbijs šajā spēlē izpalika, jo Balcers ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ laukumā nav devies kopš novembra.

Tampabejas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Tampabejas "Lightning" spēles svarīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 51 punktu 39 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 7. vietā. Pozīciju zemāk ir "Penguins", kas 40 spēlēs iekrājusi 49 punktus. Bufalo vienība ir 10. vietā ar 42 punktiem 39 mačos, kamēr "Blue Jackets" ar 26 punktiem 40 spēlēs ir pēdējā 16. vietā.