Hokejista Bļugera «Penguins» rezultatīvā spēlē uzvar papildlaikā; panākums arī Girgensonam

Rezultatīvā hokeja spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien ar 7:6 pagarinājumā pārspēja Floridas "Panthers". Uzvaru izcīnīja arī Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres", kas ar 5:3 pieveica Sentluisas "Blues". Rūdolfa Balcera Tampabejas "Lightnig" bez latvieša sastāvā ar 4:2 pārspēja Minesostas "Wild", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers komandas uzvarā spēlēja 13 minūtes un 31 sekundi, no kurām teju divas minūtes (1:58) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku ripas un uzvarēja 67% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Par spēles galveno varoni tika atzīts Kriss Letangs, kurš pagarinājuma piektajā minūtē atnesa uzvaru "Penguins" vienībai. Viņam tie bija otrie vārti spēlē. Letangs arī izcēlās ar divām rezultatīvam piespēlēm.

Pitsburgas komandā Sidnijs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins un Dantons Heinens katrs guva pa vieniem vārtiem un divas reizes asistēja partneriem.

Pitsburgas "Penguins" un Floridas "Panthers" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons Bufalo komandas uzvarā spēlēja gandrīz 14 minūtes (13:58), no kurām desmit sekundes vairākumā un minūti un piecas sekundes mazākumā. Viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 100% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo vienībai šis bija ceturtais panākums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Sentluisas "Blues" mača svarīgākās epizodes

Tampabejas "Lightning" uzvaru guva bez Balcera ierindā. Liepājnieks NHL spēlē nav piedalījies kopš novembra, kad guva savainojumu. Pašlaik Balcers ir atgriezies spēļu režīmā, taču viņš formas atgūšanas nolūkos nosūtīts uz fārmklubu.

Šī Tampabejas komandai bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Tampabjas "Lightning" un Minesotas "Wild" spēles skaistākie mirkļi

Kopvērtējumā "Lightning" ar 61 punktu 46 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 5. vietā. Divas pozīcijas zemāk ir "Penguins", ka 47 spēlēs iekrājusi 56 punktus. Par trim punktiem mazāk ir "Sabres", kas pēc 47 spēlēm ir 9. vietā.