Hokejista Bļugera «Penguins» papildlaikā zaudē «Devils»

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" svētdienas agrajā spēlē ar 1:2 papildlaikā zaudēja Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 15 minūtes 26 sekundes, no kurām minūti (1:03) skaitliskajā mazākumā. Latvietis izpildīja vienu metienu, bloķēja trīs pretinieku ripas un uzvarēja 40% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Ņūdžersijas komandai uzvaru pagarinājuma trešajā minūtē atnesa Dagijs Hamiltons.

Kopvērtējumā "Penguins" ar 54 punktiem 46 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 8. vietā.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Floridas "Panthers".