Hokejista Bļugera «Penguins» papildlaikā uzvar NHL mačā

Pirmajā mačā pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) visu zvaigžņu spēles pārtraukuma latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" galotnē izlīdzināja rezultātu un vēlāk papildlaikā ar 2:1 pārspēja Kolorado "Avalnche", liecina līgas informācija.

Bļugers spēlēja 11 minūtes un 45 sekundes, no kurām četras minūtes (4:03) skaitliskajā mazākumā. Bļugers metienus neveica, bet pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Rezultātu spēles vidū atklāja "Avalanche". Līdz pat galotnei tas palika nemainīgs, taču nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām "Penguins" rezultātu izlīdzināja. Uzvaru Pitsburgas komanda nodrošināja pagarinājuma ceturtajā minūtē.

Pitsburgas "Penguins" un Kolorado "Avalanche" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā mačā Tampabejas "Lightning", kuras sistēmā ir arī Rūdolfs Balcers, bez latvieša ierindā ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Sanhosē "Sharks".

Balcers komandā nav spēlējis kopš pagājušā gada novembra. No ierindas liepājnieks izkrita savainojuma dēļ, taču pēc traumas izdziedēšanas viņš spēlējis vienīgi Amerikas Hokeja līgā. "Lightning" arī mēģināja no Balcera atbrīvoties, otro reizi šosezon ievietojot viņu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, taču neviens klubs latvieša līgumu pārņemt nevēlējās.

Tampabejas "Lightning" un Sanhosē "Sharks" mača spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 66 punktiem 50 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā, bet trīs pozīcijas zemāk ir "Penguins" ar 59 punktiem 50 mačos.

Nākamo spēli "Lightning" ceturtdien savā laukumā aizvadīs pret "Avalanche", bet dienu vēlāk "Penguins" viesosies pie Anaheimas "Ducks".