Hokejista Bļugera «Penguins» panāk pagarinājumu, bet zaudē «Hurricanes»

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien pamatlaika pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu, bet pagarinājumā ar 3:2 atzina Karolīnas "Hurricanes" pārākumu. Savukārt Rūdolfs Balcers nespēlēja, viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ar 1:3 piekāpās Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 11 minūtes 28 sekundes, no kurām minūti un 41 sekundi skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku ripas un uzvarēja 45% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Pitsburgas komandai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Karolīnas "Hurricanes" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēle Balcers bija ārpus spēles pieteikuma traumas dēļ. Latvietis pašlaik atkopjas no ķermeņa augšdaļas savainojuma, kuru guva pagājušajā nedēļā.

"Lightning" šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Tampabejas "Lightning" un Bostonas "Bruins" mača svarīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 27 punktiem 22 spēlēs ir NHL Austrumu konferences sestajā vietā. Divas pozīcijas zemāk ir "Penguins", kas 23 mačos tikuši pie 26 punktiem.