Hokejista Bļugera «Penguins» izslēgšanas turnīru sāk ar uzvaru trešajā pagarinājumā

Dramatiskā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēlē Pitsburgas "Penguins" otrdien viesos ar 4:3 uzvarēja Ņujorkas "Rangers", liecina līgas informācija. Šī bija pirmā spēle sērijā līdz četrām uzvarām.

Uzvarētājs tika noskaidrots vien trešā papildlaika sestajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Jevgēņijs Malkins. Spēle kopumā ritēja 105 minūtes un 58 sekundes.

Bļugers spēlēja 21 minūti (21:03), kuru laikā veica trīs metienus, pielietoja tikpat spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 73% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visas spēles garumā "Penguins" spēlētāji veica 83 metienus pa vārtiem, uz ko mājinieki atbildēja ar 68 metieniem. "Rangers" vārtsargs Igors Šestjorkins ar atvairītajiem 79 metieniem atpalika tikai no Jonasa Korpisalo rekorda, ko Kolumbusas "Blue Jackets" vārtu vīrs sasniedza 2020.gadā, izslēgšanas turnīra spēlē tverot 85 metienus.

"Penguins" gūst uzvaru trešajā pagarinājumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

NHL izslēgšanas turnīra spēlēs, atšķirībā no regulārās sezonas mačiem, komandas neaizvada piecu minūšu papildlaiku, kam seku pēcspēles metieni. Tā vietā komandas turpina spēlēt 20 minūšu pagarinājumus, līdz kāda no vienībām gūst uzvaras vārtus.

Šī bija ceturtā reize pēc kārtas, kad "Penguins" izslēgšanas turnīru sāk ar spēli, kuras uzvarētājs tiek noskaidrots vien pagarinājumā.

Arī otrā sērijas spēle tiks aizvadīta Ņujorkā, komandām nūjas krustojot ceturtdien.

Jau ziņots, ka "Penguins" regulāro sezonu noslēdza NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Bļugera komanda bija vienīgā no četrām latviešu pārstāvētājām vienībām, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

Arī pērn Pingvīni Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā spēkojās ar "Rangers", toreiz ar 4-2 pārākai esot Ņujorkas komandai.