Hokejista Bļugera pārstāvētā Pitsburgas «Penguins» pārtrauc piecu uzvaru sēriju

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 1:4 savā laukumā piekāpās Toronto "Maple Leafs", pārtraucot savu uzvaras sēriju, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 28 sekundes, no kurām trīs minūtes (3:01) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Visas spēles gaitā viesiem piederēja iniciatīva. Viņi izpildīja 41 metienu, uz ko mājinieki atbildēja ar 26 ripas raidījumiem pa pretinieku vārtiem.

Pitsburgas komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā pingvīni ar 25 punktiem 22 spēlēs ir astotajā vietā NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Karolīnas "Hurricanes".