Hokejista Bļugera pārstāvētā «Penguins» uzvar NHL mačā; Merzļikins un Balcers zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien pagarinājumā ar 4:3 pārtrauca Minesotas "Wild" septiņu uzvarētu spēļu sēriju. Savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:5 zaudēja Ņujorkas "Islanders", bet Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:4 atzina Kolorado "Avalanche" pārākumu, vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:02), no kurām divas minūtes (2:27) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 56% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Uzvaru Pitsburgas komandai pagarinājuma ceturtajā minūtē nodrošināja Jevgēņijs Malkins.

Pitsburgas "Penguins" un Minesotas "Wild" spēles spilgtākie mirkļi

Citā spēlē Balcers uz ledus pabija 11 minūtes un 32 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:25) mazākumā. Liepājnieks veica četrus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un maču noslēdza ar negatīvu rādītāju -1.

Tikmēr Elvis Merzļikins "Blue Jackets" zaudējumā atvairīja 31 no 35 metieniem jeb 88,6%. Šosezon vidēji viņš atvaira 90,2%, kas ir par procentu mazāk nekā viņa NHL karjeras vidējais rādītājs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Islanders" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 92 punktiem 69 spēlēs ir ceturtajā vietā NHL Austrumu konferencē. Sešas pozīcijas zemāk atrodas "Blue Jackets", kuru apsteiguši tieši "Islanders". Kolumbusas vienība 68 spēlēs guvusi 69 punktus. Tikmēr rietumu konferences 12. vietā ir "Sharks", kas 67 spēlēs tikuši pie 66 punktiem.

Izslēgšanas spēļu turnīrā iekļūs abu konferenču astoņas spēcīgākas komandas.