Hokejista Balcera «Sharks» uzvar NHL mačā; Bļugera «Penguins» zaudē pēcspēles metienos

Latvijas Hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" otrdien ar 4:1 pieveica Kalgari "Flames". Savukārt Citā spēlē Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru ierindā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 19 minūtes (18:56), no kurām divarpus (2:34) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus un pielietoja tikpat spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Vēl nepilnas divas minūtes pirms spēles laika beigām "Sharks" bija vadībā ar minimālu pārsvaru, taču atlikušajā laikā viņi divas ripas nogādāja tukšos "Flames" vārtos, droši gūstot panākumu.

Pēc 12 spēlēm "Sharks" ar 15 punktiem atrodas sestajā vietā NHL Rietumu konferencē.

Tikmēr citā mačā Bļugers uz ledus bija 15 minūtes (15:26), no kurām nepilnas divas minūtes (1:43) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 57% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Čikāgas "Blackhawks" mača momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Aizvadītajās 11 spēlēs "Penguins" sakrājuši 12 punktus, kas pašlaik dod 13. vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Penguins" ceturtdien savās mājās aizvadīs pret Floridas "Panthers". Savukārt "Sharks" nākamais mačs paredzēts vien sestdien izbraukumā pret Kolorado "Avalanche".