Hokejista Balcera «Sharks» piekāpjas konferences līderei; zaudē arī Bļugers

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" otrdien ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences līdervienībai Floridas "Panthers". Savukārt citā spēlē Pitsburgas "Penguins" ar 1:4 zaudēja Nešvilas "Predators", liecina NHL informācija.

Balcers spēlēja 11 minūtes (11:10), no kurām 37 sekundes mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Tikmēr Bļugers uz ledus pabija teju 13 minūtes (12:55), no kurām trīs minūtes (3:12) mazākumā. Viņš izpildīja trīs metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 40% iemetienu, spēli pabeidzot ar negatīvu +/- koeficientu -2.

Pitsburgas "Penguins" un Nešvilas "Predators" mača momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 81 punktu 61 spēlē ir sestajā vietā NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Sharks" ar 60 punktiem 59 mačos ir 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

NHL izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies katras divīzijas astoņas spēcīgākās vienības.

Nākamo spēli "Penguins" piektdien viesos aizvadīs pret Sentluisas "Blues", bet "Sharks" izbraukumā tiksies ar Losandželosas "Kings".