Hokeja virslīgas regulārā sezona noslēdzas ar HS «Riga» uzvaru duelī pret «Dinaburgu»

Ar HS “Rīga” uzvaru ar 3:1 pār Daugavpils “Dinaburgu” sestdien noslēdzās Latvijas hokeja virslīgas regulārā sezona, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Anrī Ravinskis, izvirzot “Rīgu” vadībā. Pēc divām minūtē Iļja Olonovs panāca izlīdzinājumu. Bet 17/ minūtē Ģirts Silkalns realizēja vairākumu, un pārtraukumā rīdzinieki devās ar vienu vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešajā ar vārtu guvumu izcēlās Pēteris Purmalis.

Regulārā sezona noslēdzas ar “Zemgale/LLU” līderpozīcijām – iekrātiem 62 punktiem, kam ar 56 punktiem seko “Olimp/Venta 2002”, bet trijnieku noslēdz “Liepāja” ar 45 punktiem. Cetutajā vietā ar 42 punktiem “Mogo/LSPA”. Aiz izslēgšanas spēļu “borta” paliek HS “Rīga” ar 27 punktiem, “Dinaburga” ar 24 punktiem un “Prizma/IHS” ar 16 punktiem.

Jau nākamnedēļ sāksies izslēgšanas spēles, kur pusfinālā savā starpā tiksies “Liepāja” un “Olimp/Venta 2002”, kā arī “Zemgale/LLU” un “Mogo”. Finālā iekļūs tā komanda, kura pirmā izcīnīs četras uzvaras.