Hokeja virslīgas pusfinālos pie pirmajām uzvarām tiek «Mogo» un «Kurbads»

Latvijas hokeja Virslīgā otrdien aizvadītas pirmās pusfināla spēles, kurās pie uzvarām tika HK “Mogo”, uzvarot HK "Liepāja" un HK “Kurbads”, kurš bija pārāks pār "Zemgale LLU" vienību, liecina organizatoru informācija.

Oļega Sorokina trenētais HK “Mogo” ar rezultātu 2:1 uzvarēja HK “Liepāja”. Pirmajā trešdaļā rezultātu “Mogo” labā atklāja Rustams Begovs, otrajā trešdaļā pārsvaru vēl palielināja Raimonds Vilkoits.

Trešās trešdaļas beigās rezultāta starpību samazināja HK “Liepāja” – četras minūtes līdz spēles beigām ar vārtu guvumu izcēlās Kārlis Ozoliņš.

Līdz ar šo uzvaru sērijā līdz trim uzvarām “Mogo” izvirzās vadībā ar 1-0.

Savukārt Vidzemes ledus hallē HK “Kurbads” svinēja uzvaru pār HK “Zemgale LLU” ar rezultātu 4:2. Jau spēles desmitajā minūtē “Kurbads” izvirzījās vadībā – spēles rezultātu atklāja Toms Hartmanis.

Otrajā trešdaļā zemgalieši izlīdzināja rezultātu – precīzs bija Ēriks Ozollapa. Tomēr līdz perioda beigām rezultāts uz tablo mainījās vēl divas reizes – “Kurbads” labā ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksandrs Galkins un Rihards Remiņš.

Nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām vārtus “Kurbada” labā guva Aleksandrs Macijevskis. Taču dažas sekundes pirms spēles beigām zemgaliešiem izdevās samazināt rezultāta starpību, pateicoties Ozollapas gūtajiem vārtiem.

Tādējādi sērijā līdz trim uzvarām “Kurbads” ir izvirzījies vadībā ar 1-0.

Nākamās pusfināla spēles šie klubi aizvadīs jau trešdien.